Otevírací doba:
Po-Pá 7:30 - 16:00

E-mail:
info@tyko.cz

Drobečková navigace

Úvod > Akce - novinky > Nabíjecí mini LED svítilna – přívěšek

Nabíjecí mini LED svítilna – přívěšekHledáte praktickou svítilnu, kterou díky kompaktním rozměrům můžete mít neustále při sobě? Pak je pro vás naše COB LED nabíjecí přívěsková svítilna to pravé! Tato výkonná svítilna s vysokým světelným tokem 750 lm, která osvětluje až na vzdálenost 40 metrů, přináší několik výjimečných funkcí. Díky funkci TURBO zapnete svítilnu na maximální výkon pouhým podržením tlačítka on/off po dobu 3 sekund.

COB LED nabíjecí přívěsková svítilna nabízí celkem 7 různých režimů svícení, včetně dvou intenzit studeného světla, dvou intenzit teplého světla, červeného svícení, červeného blikání a speciálního režimu TURBO, který kombinuje studené a teplé světlo pro maximální svítivost. Díky červenému blikání budete při večerní procházce vždy vidět. Červené světlo nezatěžuje oči, bude tedy užitečné při večerním čtení map či rybaření.

Svítilna je vyrobena z odolného materiálu zahrnujícího ABS plast a hliník, což jí zaručuje dlouhou životnost a odolnost. Nabíjení je snadné díky USB-C kabelu, který je součástí balení. Kromě této funkce svítilna poskytuje i indikaci stavu baterie, abyste vždy věděli, kdy je potřeba ji dobít.

Díky integrovanému magnetu, karabině, stojánku a otvíráku lahví se svítilna stává multifunkčním nástrojem pro každodenní použití. Je také odolná vůči nárazům a vlhkosti (IP44), což znamená, že se s ní můžete bez obav vydat na jakékoliv dobrodružství. Magnet a stojan využijete při nouzové opravě kola nebo motoru. Praktickou karabinu můžete zavěsit na váš batoh či tašku, nebo připnout na poutko vašich kalhot. Všichni milovníci orosených nápojů jistě ocení otvírák lahví.

Svítilna byla navržena s ohledem na praktičnost. To znamená, že je snadno přenosná, ať už na batohu nebo tašce. Její kompaktní rozměry a nízká váha umožňují snadné připevnění a snadný přenos kamkoliv jdete.