Otevírací doba:
Po-Pá 7:30 - 16:00

E-mail:
info@tyko.cz

Drobečková navigace

Úvod > Akce - novinky > Pokosová pila METABO KGS 216 M

Pokosová pila METABO KGS 216 MDatum konání:
15.2.2024

Kapovací a pokosová pila Metabo KGS 216 M se pyšní přesností, uživatelskou přívětivostí a nízkou váhou. Potěší robustní konstrukcí, integrovaným odsáváním třísek, laserem pro přesnější zobrazení linií řezu i LED osvětlením. Kromě toho se stroj může pochlubit bočně posuvnými dorazy, hloubkovým dorazem, rychloupínacím násadcem a sklopnou hlavou. Aretace vřetena umožňuje v případě potřeby snadnou výměnu kotouče.

Tato pila pro pokosové řezy a kapování je velice kompaktníjednoduše ovladatelná a tak lehká, že ji lze přenést i jednou rukou. Přepravu usnadňuje ergonomická rukojeť a zajištění pilové hlavy.

Zásluhou pojezdu pro široké obrobky nabízí zařízení velkou řeznou kapacitu. Masivní konstrukce z hliníkového tlakového odlitku uspokojí i náročné uživatele.

Mezi přednosti stroje patří možnost rychlého, ale zároveň přesného nastavení běžných úhlů pomocí klidových poloh, laser pro zobrazení přesné linie řezu i LED osvětlení. Příjemným prvkem je i účinné odstraňování třísek pomocí integrovaného odsavače.

Hlava pily se dá sklopit na levou stranu se zachováním dostačujícího rozsahu úhlů pro zadní řezy. Díky aretaci vřetena není problémem ani případná výměna kotouče. Pro vyšší bezpečnost nechybí vysoké, bočně posuvné dorazy a rychloupínací násadec pro fixaci obrobku z horní nebo přední strany.